Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Elektronik Sigara Hakkında Bilinmesi Gerekenler

0
Mart 2017 düzenlendi

E-SİGARA HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

1.) E sigaralar başlangıçta mekanik modlarla başlanmamalıdır.Volt ayarı yoktur ve patlama riski kalitesiz pillerle birleştiğinde çok artar..
2 .)Kesinlikle 3.7 volt üzeri kullanılmamalıdır.
3 .)Avrupa'da 30 40 euroya satılan likitler trde 30 40 tldir... insanımız iyi niyetli olduğu için değil sahte olduğu için bu fiyattır. Sitelerinden orjinallik testi yapınız sahte olduğunu gözlerinizle görünüz.
4.) Likitlerde palm yağı kullanılan ürünler nbaseler kullanmayınız. Palm yağı 50 derece üzerinde kansorejendir ki 400 500 derecelerde siz düşünün!
5.) Hazır coiller kullanılmamalıdır. Neden? çünkü hazır coiller dikey sarım olduğundan alt bölümler 24 saatte bitmiş ve zehirli gaz salınımına başlamış ağır metal salınımı hat safhaya gelmiş olsada üst bölüm temiz kaldığından haftalarca buhar vermeye devam eder. kendiniz sarım yapınız yatay coiller aynı oranda pislendiğinden zararlarda aynı ölçüde değişmektedir.
6.) Tel Kanthal a 1 kullanınız çeşitli markalar olsada en az salınım yapanı Temcodur çin malı tellerden kaçınınız.
7.) Özel pamuklar kullanınız muji kullanacaksanız mutlaka yıkayınız veya yıkanmış alınız .Japonya en çok kimyasal gübreleme olan ülkelerdendir!
8.) Mümkün olduğunca aroma kullanmayınız. Deacetyl acetyle salınımları çok ciddi oranlara gelebilir.
Unutmayın elektronik sigara iyi kullanımlarda daha az zararlıdır. Kötü kullanımlarda ateşli gibi 50 senede öldürmez 20 yılda ya ölür yada fazla organın var mı amca diye sormaya başlarsınız.

Etiketlendi:
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .